Felix Safety op de Aqua beurs in Gorinchem

Felix Safety op de Aqua beurs in Gorinchem

Mogen wij jou verwelkomen op de beurs?

De arbocatalogus voor waterschappen stelt duidelijke eisen aan ankerpunten voor gebiedsbegrenzing en valbeveiliging. Deze eisen zijn niet vrijblijvend en vragen om structurele, goed onderbouwde oplossingen die passen binnen ontwerp, RI&E en dagelijks gebruik. Om deze oplossingen te tonen staan wij 17,18 & 19 maart op de Aqua beurs in Gorinchem. 

Wij zullen hier staan met 3 oplossingen:

Liende Paal- (Liende Concept)

Ons eigen Liende Concept is opgenomen in de arbocatalogus en wordt daarin toegepast als zijnde ankerpuntoplossing. Daarmee is het geen theorie of richtlijn, maar een erkende en toepasbare praktijkoplossing voor waterschappen.

Wat ons onderscheidt, is dat wij niet vertrekken vanuit een product, maar vanuit het werk buiten. Vanuit die praktijk is het Liende Concept ontwikkeld, getoetst en geaccrediteerd. Geen losse voorzieningen, maar een doordachte aanpak die aansluit op de eisen rondom valfactor, vrije ruimte, belastingsrichting en redding.

✔ ontwikkeld vanuit de praktijk van werken bij gemalen, putten en installaties
✔ geaccrediteerd en passend binnen de arbocatalogus
✔ specialistische nichekennis van werken op en nabij water
✔ toekomstbestendige aanpak voor ontwerp, beheer en onderhoud
✔ bewezen toepasbaar bij waterschappen in heel Nederland

Davit-arm (Genesi)

De davit armen van Genesi bieden een gecertificeerde oplossing voor veilige verticale toegang en redding bij werken in putten, gemalen en andere besloten ruimtes. Het is geen standaard hulpmiddel, maar een doordacht systeem dat ontworpen is voor situaties waar betrouwbaarheid en veiligheid cruciaal zijn.

Wat deze systemen onderscheidt, is dat ze zijn ontwikkeld vanuit praktijksituaties waarin flexibiliteit, belastbaarheid en gebruiksgemak samenkomen. De Genesi davit armen zijn modulair inzetbaar, geschikt voor verschillende opstellingen en toepasbaar als onderdeel van een compleet werk-, veiligheids- en reddingssysteem. Daarmee sluiten ze naadloos aan op de eisen rondom ankerpunten, dynamische belasting en veilige evacuatie.

✔ ontwikkeld voor intensief gebruik in verticale toegangssituaties
✔ gecertificeerd volgens geldende normen
✔ modulair en flexibel inzetbaar
✔ geschikt voor werk-, veiligheids- en reddingssystemen
✔ bewezen toepasbaar bij waterschappen, industrie en bouw

Permanente systemen (Kratos)

De permanente valbeveiligingssystemen van Kratos bieden een robuuste en betrouwbare oplossing voor veilig werken op hoogte en langs verticale structuren. Deze vaste lijnsystemen zijn ontworpen om werknemers continu te beschermen zonder dat er telkens tijdelijke oplossingen nodig zijn. Ze vormen daarmee een structurele en gecertificeerde basis voor valbeveiliging op locaties waar regelmatig werkzaamheden op hoogte plaatsvinden.

Wat deze systemen onderscheidt, is dat ze zijn ontwikkeld voor intensief en herhaald gebruik in uiteenlopende situaties. Denk aan horizontale kabelbanen, verticale lijnen en integratie met ladders of rails; de systemen zijn modulair en voldoen aan strenge normering voor valbeveiliging. Geen losse losse toepassingen, maar een doordachte, vaste oplossing die aansluit bij de praktische eisen rondom valfactor, vrije ruimte, belastingsrichting en veilige doorgang.

✔ ontwikkeld voor duurzame, vaste installatie op hoogte
✔ gecertificeerde, vaste lijnen voor valstop en arrestatie
✔ modulair en flexibel inzetbaar voor verschillende structuren
✔ toekomstbestendige aanpak voor ontwerp, beheer en onderhoud
✔ bewezen toepasbaar in waterbeheer, industrie en bouw

Van norm naar praktijk

Elke werksituatie vraagt om een andere aanpak. Waar de ene locatie vraagt om een vast ankerpunt, vraagt een andere situatie om flexibele toegang of een permanent lijnensysteem. Daarom tonen wij tijdens de AQUA beurs drie afzonderlijke oplossingen, elk met een eigen toepassing en meerwaarde.

Het Liende Concept biedt een structurele ankerpuntoplossing die aansluit op de eisen uit de arbocatalogus voor waterschappen. Geschikt voor vaste locaties waar veilig werken op hoogte geborgd moet zijn.

De Davit-armen van Genesi zijn ontwikkeld voor veilige verticale toegang en redding in putten en besloten ruimtes. Een flexibele en gecertificeerde oplossing voor situaties waarin tijdelijke of mobiele toegang nodig is.

De permanente valbeveiligingssystemen van Kratos zijn bedoeld voor locaties waar regelmatig op hoogte wordt gewerkt en waar een vaste lijnoplossing de meest duurzame keuze is.

Elke oplossing staat op zichzelf en wordt toegepast waar deze het beste past. Afhankelijk van de locatie, het werkproces en de risico’s.

Tijdens de AQUA beurs lichten wij deze oplossingen afzonderlijk toe en laten wij zien in welke situaties zij het verschil maken.

17, 18 en 19 maart in Gorinchem.
Stand I55.

Klik op de button om kaartjes te bemachtingen!

Translate »